Показать сообщение отдельно
Старый 24.07.2019, 16:36   #7
evo
Профи
 
Аватар для evo
 
Регистрация: 11.03.2011
Ресивер: HD
Адрес: Україна
Сообщений: 875
Сказал(а) спасибо: 504
Поблагодарили 1,163 раз(а) в 505 сообщениях
Вес репутации: 20
evo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царстве
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от realX Посмотреть сообщение
Не зовсім зрозуміло, чому канали, які належать олігархам, ми всі знаємо, кому які, після кодування перестануть нести олігархічний шлак і раптово стануть якісними. Власників вони не збираються змінювати, з чого б раптом відбудеться така різка зміна курсу? Совість замучить?
Ніхто не знає цього достеменно, що це так станеться. Є просто надія і бажання, щоб так сталось. На чому основується ця надія? Та дуже просто - перегляд цих каналів буде за гроші. І рейтинг цих каналів, а точніше скільки людей буде дивитись ці канали (а це буде видно по оплаті за них) вже покаже чого вони вартують. Для прикладу - я, як власник каналів і уміючий рахувати гроші, природньо, що не захочу бути в мінусі, а тим більше, що я затратився і вклав чималу суму. Тому, якщо побачу, що мій проект йде в збиток, мабуть буду вивчати, що людям потрібно і що вони хотят дивитись і за що вони матимуть бажання платити. Хіба це не очевидно?
В іншому разі, якщо ж контент не зміниться і буде такий, як зараз, то вибачте, я буду дуже сильно сміятись з тих, хто буде купляти цей шлакМені навіть гріх буде осуджувати тих власників, якщо вони підуть таким шляхом, бо "сдєлать" свій народ, який ще й платитиме за цей мазохізм - це треба уміти
evo вне форума