Тема: Eurosky ES-4080 HD
Показать сообщение отдельно
Старый 16.02.2019, 15:02   #284
Rosti
Новичок
 
Регистрация: 09.07.2018
Ресивер: Tiger 4160HD
Сообщений: 7
Сказал(а) спасибо: 11
Поблагодарили 2 раз(а) в 1 сообщении
Вес репутации: 0
Rosti на пути к лучшему
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от pdl2008 Посмотреть сообщение
спробуйте востановить прошивкой з tiger f1 (версію прошивки беріть не нижче 3.0), потім перепрошийте в звичайному режимі через меню на свою прошивку. якщо не йде спробуйте другу флешку (fat32 и маленький об'єм)


Аварійне відновлення ПЗ в Tiger F1HD за допомогою USB

1. Перейменуйте файл з прошивкою в gx6605s_all.bin і скопіюйте файл в корінь USB накопичувача
* USB накопичувач повинен бути відформатований в FAT32
* Не змінюйте ім'я файлу
2. Підключіть USB накопичувач до приймача
3. Увімкніть живлення приймача одночасно натискаючи на кнопку живлення на передній панелі
4. Продовжуйте утримувати кнопку живлення до тих пір, поки не з'явиться повідомлення "E0xx" і "P0xx"
5. Через декілька хвилин на дисплеї буде написано ОК.
Процес відновлення прошивки завершено. Перезавантажте приймач.

Удачі
Ви врятували мій день, шановний. Все так і сталося. Більше того, спробував на прошивці 3.2 від Tiger F1 все запустити. По шарі там звичайно інший сервер прописаний, але воно зареєструвало в дало на два дні менше, ніж було. Якби вірно було, що деякі пишуть сервіс іде за номером реса, то по ідеї воно повинно було по-новому зареєструватись собі та й все. Але ні. Канал з 36Е НТВ+ відкривається на секунду і завмирає. Висновок - сервер ідентифікує рес. НЕ ЛИШЕ ЗА ВШИТИМ СЕРІЙНИМ НОМЕРОМ.

Так чи інакше, при повторному встановленні "рідного" ПЗ на 4080 від 03.12.18 все пішло як по маслу, і два дні мені повернуло. Ніби і не було суму. Так що іще раз дякую за точну і дієву пораду !!!
Rosti вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо: