Показать сообщение отдельно
Старый 28.12.2018, 19:37   #88
sergeyss9
Профи
 
Регистрация: 24.10.2012
Ресивер: Amiko Alien 8900
Сообщений: 690
Сказал(а) спасибо: 366
Поблагодарили 992 раз(а) в 465 сообщениях
Вес репутации: 24
sergeyss9 за этого человека можно гордитсяsergeyss9 за этого человека можно гордитсяsergeyss9 за этого человека можно гордитсяsergeyss9 за этого человека можно гордитсяsergeyss9 за этого человека можно гордитсяsergeyss9 за этого человека можно гордитсяsergeyss9 за этого человека можно гордитсяsergeyss9 за этого человека можно гордитсяsergeyss9 за этого человека можно гордится
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от evo Посмотреть сообщение
Оживлю трохи цю тему. Що можете порекомендувати зараз, - який ТВ з UltraHD до 12 тис.грн? Бажано без СМАРТу - буде використовуватись приставка. Та й без СМАРТу, мені здається, такий телевізор більш надійний. Також наявність тюнерів Т2 і С2 не обовязкова. Чим простіша схематика ТВ, то думаю це теж додасть надійності. Можливо помиляюсь. Хотілось би почути думку фахівців.
Також підкажіть у виборі марки. Чи однозначно придивлятись до Самсунг і Лджі? Чи можливо є не гірші варіанти, типу Philips чи Toshiba . І що скажете про ТВ таких марок, як Hisense, TCL і Kivi? При однакових характеристиках з Самсунг і Лджі вони все ж таки дещо дешевші. А от про їхню надійність нічого не відомо.
Діагональ 40-43 не більше. Якби ТВ з UltraHD були 32 дюймові, то навіть він би підійшов на кухню. Але ж з такою діагоналлю таких нема.
Зараз китайці показують доволі непогано , але звук нікчорту негодний майже у всіх .В ремонті з брендовими простіше в плані наявності схем та взаємозамінності комплектуючих . Китайці досить активно розвиваються - тому одна модель може бути построєна на 2-3 абсолютно різних шассі .

Краще беріть флешку з SD та HD контентом і вперед по магазинам. Свого часу так вибирав собі Лижу 47 діймів (хоча хтів 50-55) з непотрібними мені смарт і 3Д ,більш дешеві і прості до душі не припали.
sergeyss9 вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: