Тема: LORTON HD
Показать сообщение отдельно
Старый 10.11.2017, 23:27   #130
evo
Профи
 
Аватар для evo
 
Регистрация: 11.03.2011
Ресивер: HD
Адрес: Україна
Сообщений: 874
Сказал(а) спасибо: 504
Поблагодарили 1,162 раз(а) в 504 сообщениях
Вес репутации: 19
evo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царстве
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от DVB_FUN Посмотреть сообщение
Ну вот и наши клиенты, кто закупил это г., жалуются на халявную шару. Просто на аналогах все в порядке.
От і я хтів би знати на яких конкретно аналогах добре працює халявна шара?...Аналогів по такій ціні багато, але ж не кожен надає халяву на 2 роки. Навіть на рік практично дають тільки два реса - OPENFOX S2 X6 METAL і ORTO NOVIA HD. Та й від них щось я не чую добрих відгуків. Всі інші реси, які мають по 3-6 місяців шари не рахуються. А так, те що я сам знаю і згоден з попереднім дописувачем, то стабільно добре працює з халявною шарою на рік це Satcom 4160HD. Але ж він не може бути аналогом, бо коштує більш ніж на 100 грн. Хоча на мою думку - ціна реса завищена, бо після нього наклепали вже кучу дешевих ресів з IPTV, а Сатком тримається тільки завдяки шарі)) От після появи LORTON HD, OPENFOX S2 X6 METAL і ORTO NOVIA HD з річною шарою - це як перший дзвіночок. Сатком протримається завдяки нестабільній і не повній по каналам шарі цих ресів. Але, як тільки цей нюанс підкорегують або зявиться інша модель по ціні в 300 грн +- з річною халявою і вона буде добре працювати починаючи з ХХХ і закінчуючи НТВ+ - на Саткомі можна буде ставити хрест
evo на форуме   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: