Показать сообщение отдельно
Старый 30.07.2017, 09:22   #7328
RW011
Супер-Модератор
 
Аватар для RW011
 
Регистрация: 26.09.2011
Ресивер: Toshiba 007
Адрес: Dneprstone
Сообщений: 8,846
Сказал(а) спасибо: 6,908
Поблагодарили 15,637 раз(а) в 6,424 сообщениях
Вес репутации: 62
RW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспорима
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от BodiaK Посмотреть сообщение
RW011! Не всі такі оліх..ї як ви. Ніколи не думав, що ваші амбіції вище від вашого професіоналізму. Особисто я ніколи не жебракував, а завжди користувався лише тим, що сам заробив. Якщо і ви тітку шуру, якою ви думаю користуєтесь, теж вважаєте подачкою від багатих - тоді хто ви? Невже ЖЕБРАК? Невже, коли у мережі викладені ключі у вільному доступі і ви ними скористалися для себе особисто - жебрацтво чи, не дай Бог злочин? То як тоді кваліфікувати цю ж тітку шуру? Не думаю, коли на дорозі лежить, хоча би 100 гриваків, ви їх проігноруєте і не піднімете! НЕ ВІРЮ(Станіславський-аби не винкло зайвих запитань) за класиком. А ми поки що не в Европі, а лише на стежині в цю сторону, яка у будь-яку хвилину може закінчитись у хащах тайги. Ви цього хочете???!!!
P.S. А от цим, як ви кажете "добром" ще більша половина країни користується? Може не вірите??? А дарма!!! І ваше Я тут не аргумент.
Шановний BodiaK.
Я вважаю Ваш пост як перехід на особистість.
Я не маю нагоди з Вами сперечатися.Вас Я персонально чимсь образив?
У своєму пості Я висловив тільки своє бачення проблеми нашого сучасного життя(В Європі вже ніхто не користуєтся таким обладненням). Так, в Моєму отченні немає нікого ,хтоб користувався таким застарілим обладненням.А за Моїм достатком,як Ви висловилися "Оліх..." прослідкує Налогова.
P.S.Як що Хто хоче зі Мною особисто поспілкуватися,Ласкаво запрошую 2 Серпня в м.Дніпро,до пам'ятника Маргелову на 10-00.
Додаток:З Собою мати пропуск 0,5 Л.

Последний раз редактировалось RW011; 30.07.2017 в 10:02.
RW011 вне форума  
Пользователь сказал cпасибо: