Модератор
Регистрация: 17.07.2007
Ресивер: Дрим 500, Openbox® SX4. U2CВ6
Адрес: Украина
Сообщений: 14,092
Сказал(а) спасибо: 1,017
Поблагодарили 5,978 раз(а) в 2,902 сообщениях
Вес репутации: 57
|
Відскочили: Шахтар з великим везінням проходить Рапід
Всього одне з 22-х – зміна стартових складах «Шахтаря " і «Рапіда» у порівнянні з матчем шестиденному давності. Сергій Кривцов замінив в опорній зоні Олександра Кучера, якому добряче дісталося від жорстких суперників. А от Тарас Степаненко, перебування якого на поле у Відні обмежилося одним таймом, на думку тренерського штабу «гірників», повністю відновився і готовий разом зі своїми партнерами вирішувати завдання виходу віце-чемпіона України в груповий етап Ліги чемпіонів.
s:
Ледь пролунав стартовий свисток арбітра Марчиняка, як господарі поля організували одну за одною дві атаки, могли заробити кутовий, але арбітри не помітили торкання м'яча Дибоном після удару Гладкого, і замість корнера дали від воріт. Незабаром затяжна позиційна атака «Шахтаря» завершилася навісом на Гладкого в штрафну, і Олександр навіть пробив головою по воротах, але миттю раніше боковий підняв прапорець.
Перевести подих австрійським футболістам просто не було ніякого часу, і на 10-й хвилині стало ясно, що гра у Львові завершиться в основний час. Тейшейра, скориставшись неузгодженістю суперників у центральній зоні, в стрибку пробив по воротах, але вийшов з «рамки» Новота відбив м'яч. Його підібрав Марлос, і, що називається, виконав – на замаху прибрав суперника, і з лівої відправив м'яч у дальній верхній кут.
Однак свято на нашій вулиці був недовго – всього три хвилини. Австрійці після ауту доставили м'яч у штрафний майданчик, удар Шауб прийняв на себе Ракицький, але це не завадило тому ж Шаубу головою добити м'яч у сітку. 1:1 – сверхбурное початок, яке тільки ще крутіше закрутило інтригу.
Щоб убезпечити себе від великих неприємностей, «Шахтар» на якийсь час просто взяв м'яч під свій контроль, а лише через кілька хвилин зробив спробу вийти вперед. Було марно – гості великими силами сконцентрувалися біля своїх воріт, і вільних зон не було.
Коли ж «Рапіду» вдалося вирватися з лещат, Кривцов у штрафній «Шахтаря» збив Берича. Довго і ретельно вибудовували стінку Пятов і захисники, але все було марно – Штеффен Хофманн бездоганно перекинув м'яч через стінку, і П'ятов був безсилий. 1:2 – на екваторі першого тайму, це те, що навряд чи хтось із нас міг уявити.
Але і «Рапіду» було уготовано недовго насолоджуватися своїм лідерством в рахунку. На 27-й хвилині Срна виконав навіс в штрафну, Дибон дуже невдало для гостей, але для нас в самий раз продовжив політ м'яча на Гладкого, який з кута воротарського пробив Новоту.
2:2 – коли то одних, то інших кидає то в жар, то в холод, уболівальникам все це цікаво. Але яке-то тренерам, вони мало чим могли вплинути на футболістів, які, піддавшись емоціям, вплуталися в обмін ударами.
«Шахтар» і надалі продовжував більше володіти м'ячем, але ми вже бачили, на що здатний затаївся суперник, який терпів і готовий був чекати свого шансу. З'явився він незадовго до перерви після кутового. Господарі поля насилу винесли м'яч зі штрафного, але його підібрав Павелич і, наблизившись до воріт, пробив – П'ятов забрав м'яч, що летів по центру. Але ще до цього «Шахтар» втратив дві відмінні можливості вийти вперед. Спочатку Гладкий зліва увірвався в штрафну, але пробив дуже невпевнено, а в наступній атаці Кривцов в падінні завершував передачу в штрафний – після удару головою м'яч прокотився поруч зі штангою.
2:2 – перший тайм, в якому було нудно, але, якщо серйозно, то не до сміху – занадто багато дозволили супернику в перші 45 хвилин гри, а головне – що його віра в свою перемогу не була убита, а навпаки – мала під собою достатньо підстав.
Перша хвилина після відновлення гри змусила похвилюватися за Азеведо. Павелич ненавмисно зачепив коліно захисника «Шахтаря», але через хвилину він повернувся на поле і продовжив гру. Коли ж минуло кілька хвилин, не помітити, що «Рапід» перебудувався, було нескладно. Якщо в першому таймі здебільшого гості на своїй половині зустрічали «гірників», то після перерви сміливо брали на озброєння пресинг, і ні про які швидкісних атак «Шахтаря» не було мови.
Тим часом, і атака «гірників» стала працювати вхолосту. Навіси навмання ставали легкою здобиччю захисників австрійців, а про щось інше взагалі не було підстав говорити. У ряді епізодів нагадав про себе праворуч Марлос, але його передачі в штрафну були в нікуди.
На 64-й хвилині в протокол була вписана перша заміна. Штеффен Хофманн, капітан гостей і найстарший футболіст в їх складі, поступився своє місце на полі Філіпу Шобесбергеру. Баришич явно хотів надати динаміці грі своєї команди, до того ж, і у володінні м'ячем в середині другої половини гри гості вже нічим не поступалися «Шахтарю».
На 67-й хвилині не самі добрі слова на свою адресу заслужили арбітри. Господарі були готові втекти в контратаку з чисельною перевагою, але Марчиняк зупинив її, фіксуючи фол Дибона на Гладкому. Жовта картка австрійцю, але і тут же – попередження Марлосу, який в серцях від сувою арбітра сильно пробив по м'ячу у напрямку трибун. Ще через пару хвилин – Кайнц врізав по коліну Срні, але тут чомусь польський рефері обмежився лише фіксацією порушення.
На «Арені-Львів» все більше починав витати привид валідольною кінцівки. Її загрозу для «Шахтаря» міг якщо не звести нанівець, то хоча звести до мінімуму забитий м'яч, але загроз воротам Новоты не було і близько. Контратаки «Шахтаря»? Навіть якщо і були на них натяки, то через секунди виявлялося, що це були тільки спроби відвести м'яч подалі від володінь П'ятова.
У Луческу був ще варіант внести корективи замінами, але головний тренер «Шахтаря» з ними не поспішав – то запасні не були б готові увійти в таку складну гру, то тренер відкладав їх ближче до кінця основного часу. І лише на 83-й хвилині Гладкий підтюпцем покинув межі поля, і замість нього вийшов Едуардо. А ще через хвилину Баришич пішов ва-банк, прибравши з середньої лінії Шауб і кинувши вперед Прозеника.
Нерви почалися перед самим кінцем основного часу. Зоннляйтнер звалив П'ятова, вводившего м'яч від воріт, друга жовта – і гості на останні хвилини залишилися в меншості. Але і це не завадило їм створити забійний момент! Берич після прострілу Прозеника з лівого флангу головою з лінії воротарського міг ховати «Шахтаря», але незбагненним чином промахнувся – це був би фінал-апофеоз!
До всього цього кошмару арбітр додав цілих 5 хвилин. Одну з них убив Фред, якому надавали допомогу. На 93-й хвилині «Шахтар» заробив штрафний, з якого Ракицький запустив м'яч вище воріт. «Рапід» тут провів свою атаку, і Кривцов привіз штрафного. Точка Хофманна – але його вже не було на полі. Пробив Пецос – П'ятов відбив перед собою, і Кайнц пробив у стійку!!! Це без валідолу дивитися було неможливо...
Де свисток арбітра? Він пролунав тільки на 96-й хвилині... «Шахтар» вповз в Лігу чемпіонів, по-іншому і не скажеш. Як кажуть, за це велике спасибі, але якого ж здоров'я це видовище коштувало футбольній Україні. Щастить сильнішим, розмовляєте? Може бути.
Всіх з виходом в Лігу чемпіонів! Маємо право видихнути, і 27 серпня чекаємо жеребкування групового етапу.
Анатолій ПОДВОЙСЬКИЙ
«Шахтар» – «Рапід» – 2:2 (2:2) ВІДЕО ГОЛІВ
«Шахтар»: Андрій Пятов, Марсіо Азеведо, Сергій Кривцов, Ярослав Ракицький, Алекс Тейшейра, Тайсон (Бернард, '86), Даріо Срна, Ромеро Марлос, Тарас Степаненко, Фред, Олександр Гладкий (Едуардо Да Сілва, '82)
«Рапід»: Ян Новота, Крістофер Дибон, Маріо Зоннляйтнер, Маріо Павеліч, Штефан Ауер, Атанасіос Пецос, Роберт Берич, Штеффен Хофманн (Філіп Шобесбергер, '63), Флоріан Кайнц, Срджан Граховац (Штефан Шваб, '69), Луїс Шауб (Філіп Прозеник, '83)
Арбітр: Шимон Марчиняк (Польща)
Ромеро Марлос, 9, Олександр Гладкий, 26 - Луїс Шауб, 12, Штеффен Хофманн, 21
Олександр Гладкий, 61. Фред, 45. Даріо Срна, 81. - Маріо Зоннляйтнер, 58. Крістофер Дибон, 68.
Маріо Зоннляйтнер, 88.
http://football.sport.ua/news/273969
__________________
Водку мы пьем для запаха - а дури нам своей хватает!
Любовь приходит, любовь уходит, а выпить хочется всегда.
|