Тема: бокс
Показать сообщение отдельно
Старый 08.12.2009, 16:27   #60
SCAH
ДИРЕКТОР
 
Регистрация: 16.05.2009
Ресивер: Vu+Ultimo
Адрес: СССР
Сообщений: 881
Сказал(а) спасибо: 2,869
Поблагодарили 1,380 раз(а) в 652 сообщениях
Вес репутации: 26
SCAH просто великолепная личностьSCAH просто великолепная личностьSCAH просто великолепная личностьSCAH просто великолепная личностьSCAH просто великолепная личностьSCAH просто великолепная личностьSCAH просто великолепная личностьSCAH просто великолепная личность
По умолчанию

Джонсон: безперечно, Віталій сильніший за Володимира


Американець Кевін Джонсон, претендент на титул чемпіона світу у суперважкій вазі за версією WBC, яким володіє Віталій Кличко висловив впевненість у власній перемозі. Нагадаємо, що бій між українцем та американцем відбудеться 12 грудня в швейцарському Берні

- Для багатьох фанатів боксу ваш бій за титул чемпіона світу став несподіванкою. Ви очікували, що Віталій вибере вас?

- Звичайно, я в будь-якому випадку очікував провести бій за звання чемпіона світу в найближчим часом. Мій рейтинг в WBC підтверджує мої слова. З іншого боку, я радий, що Віталій для добровільного захисту титулу вибрав саме мене.

- Ви дивилися бій Кличко - Арреола? Ваші враження?

- Так, дивився. Це був гарний бій. Кличко заслужено переміг.

- Наскільки для вас важливий бій проти українця?

- Однозначно, це головний бій в моїй спортивній кар'єрі. Я посилено готуюся, мабуть, як ніколи.


- Кличко відомий своєю незручною манерою ведення бою. Що ви готові йому протиставити?

- Я прекрасно обізнаний про сильні сторони Віталія. Він по праву вважається одним з кращих боксерів-суперятяжів. Тим більш значуща для мене буде перемогти його, і забрати чемпіонський пояс в США. Головна помилка суперників Кличка, це те, що вони дозволяють йому боксувати на дистанції, але я не збираюся повторювати з помилки. Я переглянув чимало його поєдинків, Віталій він дуже часто тримає руки опущеними. Я маю намір скористатися цим недоліком. На мій погляд, головний ключ до перемоги над Кличко - це постійне нагнітання ситуації, вміти постійно тримати його в напрузі. Я вмію це робити. Ви це побачите це в найближчу суботу.

- Ви задоволені своїм тренувальним табором?

- Більш ніж. Можу запевнити вас, що я перебуваю у чудовій формі. Під час підготовки до бою, мені довелося себе багато в чому обмежувати. Але це того варте. Основна частина підготовки пройшла в Атланті. Зараз, тут, у Швейцарії більше працюю над теорією, багато дивлюся двобоїв Віталія.

- Як ви думаєте, хто сильніший Віталій або Володимир Кличко?

- Переконаний, що Віталій.

- Для вас не проблема боксувати в Європі? Ні побоювання в тому, що на території суперника вас можуть "образити" судді?

- Абсолютно ні. Якби я боявся цього, то який сенс боксувати. Мене зовсім не хвилює цей факт. У ринзі я думаю не про суддів, я повністю зосереджений на собі і свого суперника. Мені залишається лише сподіватися, що судді якісно зроблять свою роботу. Мій бій з Кличком в США покаже телеканал HBO. Глядачі зможуть оцінити якість мого боксу, адже саме вболівальники для мене є найбільш об'єктивними суддями.

- У вас зовсім невеликий відсоток перемог нокаутом ...

- Хай це вас не турбує. Коли я виходжу в ринг для мене важливо тільки одне - перемогти. А як це зробити, нокаутом або рішенням суддів зовсім інше питання. Я готовий до будь-якого розвитку подій. Віталій хороший боєць, але я краще.
__________________
Интернет есть высшая форма существования электричества.



«Sator arepo tenet opera rotas»

Последний раз редактировалось SCAH; 08.12.2009 в 16:29.
SCAH вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо: