Показать сообщение отдельно
Старый 28.05.2013, 14:10   #143
Cotea
За справедливость!
 
Аватар для Cotea
 
Регистрация: 31.05.2009
Ресивер: Orton HD X403p
Адрес: Молдова, Окница.
Сообщений: 4,409
Сказал(а) спасибо: 4,736
Поблагодарили 4,278 раз(а) в 2,059 сообщениях
Вес репутации: 33
Cotea просто великолепная личностьCotea просто великолепная личностьCotea просто великолепная личностьCotea просто великолепная личностьCotea просто великолепная личностьCotea просто великолепная личностьCotea просто великолепная личностьCotea просто великолепная личность
По умолчанию Програмним директором Радіогрупи UMH став американець Марк Вест

На посаду програмного директора Радіогрупи UMH призначено громадянина США Марка Веста. Про це повідомляє прес-служба радіогрупи.

Рішення залучити іноземного співробітника прийшло до керівництва компанії після тривалих пошуків фахівця в Україні. Посада програмного директора була вакантною протягом півроку. У цей час пан Вест виступав у якості консультанта Радіогрупи UMH і фактично виконував обов'язки програмного директора.

«Ми вирішили звернутися до людини, яка знайома зі східноєвропейським радіоринком не з чуток і володіє знаннями, які дійсно можуть бути корисними для наших радіостанцій, - коментує призначення глава правління Радіогрупи UMH Валентин Резніченко. - Знайти такого фахівця в Україні, на жаль, нам не вдалося. Тому ми розширили територію пошуку. Коли ми дізналися про Марка і його досягненнях, сумнівів не було. Таких фахівців, як він, у світі дуже мало. Ми задоволені нашою співпрацею».

До приходу в Радіогрупу UMH Марк Вест був директором європейського напрямку в Communicorp Group Ltd (ця компанія раніше володіла радіостанціями «Наше радіо» та NRJ, що нині належать Радіогрупі UMH), де керував 35 станціями в 7 країнах. Йому вдалося збільшити прослуховування на SuomiPop у Фінляндії з 350 тисяч до 900 тисяч осіб, а також підняти з останніх позицій до №1 станції Kiss у Чехії і NRJ у Болгарії.

«Після 30 років роботи в радіоіндустрії я знаю і практикував багато речей, але я не стверджую, що я є фахівцем у всьому. Крім того, я не зміг би продуктивно працювати без команди Радіогрупи UMH. Локальні фахівці набагато краще розбираються в тонкощах і нюансах українського медіаринку. І пропрацювавши з радіогрупою півроку, я з упевненістю можу сказати, що мені дуже пощастило з командою», - зазначив пан Вест.

За словами нового програмного директора, Радіогрупа UMH переглянула сітки своїх станцій таким чином, щоб вони були цікавими одночасно для слухача і для рекламодавця. «Вже дуже скоро на всіх радіостанціях UMH з'являться кардинально нові для українського ринку формати програм та акцій. Це буде переворот у радіопросторі. Такого в Україні ще не було», - запевняє Марк Уест.

Радіогрупа UMH об'єднує чотири мережеві («Авторадіо», «Наше радіо», «Ретро FM», Europa Plus) і три київські («Джем FM», Lounge FM і «Голос столиці») радіостанції. Радіогрупа є частиною UMH group.


Источник: Телекритика
__________________
Cotea вне форума