Форум VolSat

Форум VolSat (http://forum.volsat.com.ua/index.php)
-   Флейм (http://forum.volsat.com.ua/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Інтернет-шахрайство (http://forum.volsat.com.ua/showthread.php?t=11694)

Гуркот 04.02.2018 15:01

Інтернет-шахрайство
 
Вложений: 1
На прохання знайомого
Вложение 35535
Деталі будуть пізніше (якщо постраждала сторона погодиться їх надати)

Гуркот 04.02.2018 16:40

Вложений: 6
Як відбувався розвод
Дійові особи: Постраждалий, Знайомий,Продавець
Сюжет вистави:
Постраждалий:оголошення-наживка, дзвінок до продавця (переадресація дзвінка), відповідь з прихованого номера, узгодження через е/п. Перерахунок грошей. Пізніше-прохання надати № ТТН Нової пошти.
А у відповідь -- тишина...

Благопристойна відповідь Продавця
Вложение 35536

Відповіді Продавця На пропозиції Знайомого
із наміром довести виставу до кульмінації:
Вложение 35540 Вложение 35537
Вложение 35538 Вложение 35544
Реакція Продавця на пропозицію подивитися на 1-ше повідомлення
Вложение 35539
Все. Кінець вистави і грошей.
P.S. Вся вистава про те, як не попадатися на гачок шахраїв,
А в останніх її актах детально розписано, як виманюються дані з карточки, які за ніяких обставин не варто повідомляти. В т.ч. банківським прцівникам

Гуркот 06.02.2018 11:25

Чого мовчимо? Чому не ділимося випадками із шахрайством?
Як побачите скількох кинули - зразу ж полегшає!:)

kreshnot 06.02.2018 11:54

Цитата:

Сообщение от Гуркот (Сообщение 346311)
Як побачите скількох кинули - зразу ж полегшає!:)

Может вы и ловите кайф от этого,а мне грустно, что таких гавнюков больше и больше

Anthrax 06.02.2018 11:56

Причем растут в геометрической прогрессии. Задолбало уже, заработать - ну уж нет, лучше обмануть да выдурить. С*****ки...

valik76 06.02.2018 22:49

как говорится,лох ени когда не вымрет,ОЛХ.УА .....3 иль 4 раза предоплата. 50,100,200.грн.

Гуркот 06.02.2018 23:27

Цитата:

Сообщение от valik76 (Сообщение 346400)
как говорится,лох ени когда не вымрет,ОЛХ.УА .....3 иль 4 раза предоплата. 50,100,200.грн.

На OLX стараюсь купляти тільки післяплатою.
Особливо підозрілими мають бути свіжозареєстровані продавці.
Купляв і по предоплаті (прибл. 1600) у продавця з категорії Бізнес --все обійшлося добре. Але продавець був зареєстрований 4-5 років.
Був і прокол (не у мене), я лише перекидав через Приват24 гроші.
Свіжозареєстрований продавець продавав б/в меблі. Недорого. Попроросив предоплату на 200 грн. Навіть скинув № накладної Нової пошти, але недійсний. Гроші тю-тю...

boris.kovalthuk 07.02.2018 14:15

Цитата:

Сообщение от Гуркот (Сообщение 346311)
Чого мовчимо? Чому не ділимося випадками із шахрайством?

А что это даст?Перестанут обманывать?
Что делается вверху,то и внизу.
Лучше как то обойтись с покупками или покупать у знакомых.

valik76 07.02.2018 15:52

Цитата:

Сообщение от Гуркот (Сообщение 346407)
На OLX стараюсь купляти тільки післяплатою.
Особливо підозрілими мають бути свіжозареєстровані продавці.
Купляв і по предоплаті (прибл. 1600) у продавця з категорії Бізнес --все обійшлося добре. Але продавець був зареєстрований 4-5 років.
Був і прокол (не у мене), я лише перекидав через Приват24 гроші.
Свіжозареєстрований продавець продавав б/в меблі. Недорого. Попроросив предоплату на 200 грн. Навіть скинув № накладної Нової пошти, але недійсний. Гроші тю-тю...

но ранише як тик появлся ОЛХ таково не замечал,видать как говорится.жить стало хорошл,жить стало веселей,как то так.вот с однаво 200 с другово и не заче
м им вкалывать.

GanS87 25.02.2018 16:02

Это конечно очень неприятная ситуация, но я бы посоветовал не оставлять дело просто так. Когда сталкиваешься с такими случаями мошенничества, то лучше проконсультироваться с опытными юристами https://aslegal.com.ua/ и написать заявление в правоохранительные органы, всякие преступники должны быть наказаны.

valik76 25.02.2018 21:33

Цитата:

Сообщение от GanS87 (Сообщение 348733)
Это конечно очень неприятная ситуация, но я бы посоветовал не оставлять дело просто так. Когда сталкиваешься с такими случаями мошенничества, то лучше проконсультироваться с опытными юристами https://aslegal.com.ua/ и написать заявление в правоохранительные органы, всякие преступники должны быть наказаны.

вы че с луны,свалились, ну напишут и че ишо их и виновными сделают,в нашой стране ет возможно.

harro 10.01.2022 13:59

Щоб не потрапити на шахрайський ігровий
Скрытый текст (вы должны войти под своим логином или зарегистрироваться и иметь 1 сообщение(ий)):
У вас нет прав чтобы видеть скрытый текст, содержащейся здесь.
, реєструйтеся тільки на ліцензованих, і все буде добре.

mell11 01.06.2022 17:08

Дааа. К сожалению, такое сплошь рядом(

RW011 18.06.2023 11:59

Цитата:

Сообщение от skaner2222 (Сообщение 485164)
В пиратских сборках Windows 10 обнаружен троян для кражи криптовалюты

Специалисты известной антивирусной компании обнаружили в нескольких неофициальных сборках Windows 10, которые распространялись через торрент-трекер, троянскую программу-стилер. Речь идёт о вредоносе Trojan.Clipper.231, который подменяет адреса криптовалютных кошельков в буфере обмена на заданные мошенниками адреса. По подсчётам экспертов, к настоящему моменту злоумышленникам удалось похитить с помощью этого вредоноса около $19 тыс. в криптовалюте.

Боже,усе пропало!:mad:
Усю валюту вкрали!:mad:
P.S.Я її і в очі то не бачив ніколи,а ТУТ таке трапилося....:confused:

skaner2222 18.06.2023 12:57

Цитата:

Сообщение от RW011 (Сообщение 485208)
Боже,усе пропало!:mad:
Усю валюту вкрали!:mad:

:D:super: Через чур жадные вот и ловят таких, если бы я имел валюту то и для хранения валюты я бы купил официальный образ с ключом.

Скупой платит дважды а лох всегда. :D

Sereqa 22.12.2023 11:25

Хакерам вдалось зламати найбільшого виробника криптовалютних гаманців

Цитата:

Стало відомо про атаку на програмний код криптовалютного гаманця Ledger. Пізніше генеральний директор компанії Tether Паоло Ардоіно заявив, що організація заблокувала адресу експлуататора Ledger. Тепер він зможе переміщати кошти в USDT.
За словами підприємця й одного з керівників компанії-емітента стейблкоїна, гаманець 0×65…5c2d практично відразу було внесено до чорного списку Tether. На цей час заблокований криптогаманець зберігає близько $ 44 тис. в USDT. Крім того, на балансах знаходяться токени stETH, стабільна монета USDC та інші активи на загальну суму $ 412 тис.
Журналісти повідомляють, що код сервісу авторизації через криптогаманець Ledger було скомпрометовано. Деякі користувачі втратили свої цифрові активи, однак, розробникам вдалося доволі швидко розібратися з цією проблемою. Представники компанії заявили, що видалили шкідливий баг. А проте, вразливість дала змогу зловмисникам викрасти кошти користувачів із децентралізованих платформ, зокрема Curve, SushiSwap та інших.
Заявлено, що хакери замінили справжню версію програмного забезпечення. Під час авторизації у децентралізованих додатках (dApp) через LedgerConnect запускався процес, який дав можливість викрадати віртуальні активи. Проблема не торкнулася ПЗ самих пристроїв компанії Ledger.
Нагадаємо — Ledger — французька компанія, що спеціалізується на розробці та виробництві фізичних апаратних гаманців для зберігання криптовалют. Основними продуктами компанії є Ledger Nano S і Ledger Nano X — портативне обладнання, яке підключається до комп’ютера або смартфона через USB або Bluetooth. Воно гарантує безпечне зберігання приватних ключів, необхідних для доступу до цифрових активів, і підписує транзакції безпосередньо на пристрої.

Anthrax 22.12.2023 20:08

Цитата:

Сообщение от RW011 (Сообщение 485208)
Боже,усе пропало!:mad:
Усю валюту вкрали!:mad:
P.S.Я її і в очі то не бачив ніколи,а ТУТ таке трапилося....:confused:

Тобі шутки, а мене недавно по моєму недогляду (пошту ломанули, а там був свіженький пароль від адбтц, сам винуватий) взули на 10 чи шось там баксів...їрунда, а комусь - приємно...крім мене. 300 грн - скіки дитині можна чогось купити?
Не жартуйте з криптою...

Vaasiliy 03.04.2024 17:04

они могут всё)


Текущее время: 20:21. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot
volsat.com.ua