Форум VolSat

Форум VolSat (http://forum.volsat.com.ua/index.php)
-   Объявления (http://forum.volsat.com.ua/forumdisplay.php?f=232)
-   -   супутникові ресивери (http://forum.volsat.com.ua/showthread.php?t=10455)

svm 05.12.2016 07:47

супутникові ресивери
 
Шановні адміністратор, користувачі(як у верховній раді)-хочу запропунувати новий розділ на форумі. Ви мене виправте чи зробіть це правильно.Тобто-зявляється в природі тюнер х, хтось його викладає з характеристиками в певний один розділ, описує коротко свої враження-плюси-мінуси і все. Дальше відгуки, проблеми, настройки як завжди в темі про цей тюнер х. Напевне щоб була можливість редагувати чи якось дописувати коротко про тюнер х-що з ним сталося нового(софт, зміни).Щоб в цьому розділі були тільки так би мовити заголовки про тюнери х і більше нічого, щоб зайшовши сюди: можна було побачити перелік тюнерів які існують чи продаються на наших теренах а докладніше про нього прочитати вже в темі. Чому так: я коли заходжу на форум бачу топ 10 повідомлень-а ті що вже минули ні їх треба окремо переглядати, і пропускаю новини про випуск нових моделей тюнерів, а такби був розділ-зайшов і побачив перелік того що можна наприклад купити, чи те що існує.

Admin 05.12.2016 10:50

ви пропонуєте створити розділ де будуть дублікати тем по тюнерах?
80% користувачів які знайшли тему з описом приймача через пошукову систему, будуть писати дописи у цій темі, не зважаючи що основна тема для обговорення
не бачу логіки в цьому

topol9 05.12.2016 12:08

Цитата:

Сообщение от svm (Сообщение 296475)
Чому так: я коли заходжу на форум бачу топ 10 повідомлень-а ті що вже минули ні їх треба окремо переглядати, і пропускаю новини про випуск нових моделей тюнерів, а такби був розділ-зайшов і побачив перелік того що можна наприклад купити, чи те що існує.

Я так розумію просить збiльшить кількість відображуваних останніх повідомлень. Є сенс,. Наприклад користувач Арменчо, викладає одразу по 30 повiдомлень, через кожно 1-2 години і коли заходиш на форум бачиш в топі наприклад одні супутниковi новини,а що було ранiше за день цiкаво знати і починаєш раз за разом нишпорити по всіх темах форуму та по поштовий скриньцi. Зручно чи нi???

nazir7 05.12.2016 12:28

Згідний з topol9 на всі 100%. Дійсно! Деколи навіть дістає той понос повідомлень. А може краще обмежити до розумних меж кількість повідомлень на день?

topol9 05.12.2016 13:03

Це треба продумати як зробити,тiльки як??? але теж людина стараеться, збирае корисну iнфу, не флудить.

svm 05.12.2016 13:46

Цитата:

Сообщение от Admin (Сообщение 296487)
ви пропонуєте створити розділ де будуть дублікати тем по тюнерах?
80% користувачів які знайшли тему з описом приймача через пошукову систему, будуть писати дописи у цій темі, не зважаючи що основна тема для обговорення
не бачу логіки в цьому

не дублікати а просто перелік тюнерів для ознайомлення так як таблиця щоб зайшовши бачити що виробники випустили і що можна купити. щоб не шукати конкретну модель а спочатку бачити все що існуєчи на даний час.чи продається

Admin 05.12.2016 22:00

а хто ж має за цим слідкувати?
Можете зробити таку тему, а в темі всі відомі приймачі, та під Hide вся інфа про приймач.


Текущее время: 02:54. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot
volsat.com.ua