Форум VolSat

Форум VolSat (http://forum.volsat.com.ua/index.php)
-   Объявления (http://forum.volsat.com.ua/forumdisplay.php?f=232)
-   -   Кто запрограммирует голдвафер? (http://forum.volsat.com.ua/showthread.php?t=5555)

Anthrax 11.11.2012 11:14

Кто запрограммирует голдвафер?
 
Потрібно запрограмувати голдвафер під Конакс добрій людині, яка зможе під"їхати в Луцьк чи в Ковель. Якщо в когось є така можливість - прохання координати в лічку.

Голдвафер є в наявності, потреба в програматорі і вмінні запрограмувати карту.

vovabler 11.11.2012 15:06

Запрограмувати можу але живу не в Луцьку, колега живе в Гороховi можна передати йому.

Anthrax 11.11.2012 17:25

Цитата:

Сообщение от vovabler (Сообщение 139719)
Запрограмувати можу але живу не в Луцьку, колега живе в Гороховi можна передати йому.

Дуже дякую :super::thank::ukr:, клієнт їхатиме не далі Луцька, так воліють його боси...

fa1978 11.11.2012 19:25

А що за Конакс? Прошивка є в наявності? Буду в Ковелі скоро, а на цьому тижні туди пару ящиків поїде. Програматор і карти звісно маю

Anthrax 12.11.2012 14:58

Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от fa1978 (Сообщение 139738)
А що за Конакс? Прошивка є в наявності? Буду в Ковелі скоро, а на цьому тижні туди пару ящиків поїде. Програматор і карти звісно маю

Та нічого особливого, голдвафер з конаксом для Самсуня 9400, аби активувати ЕМУ. Прошивка звісно є, долучаю сюди. Добре було б якось ту карту передати в Ковель і дати мені адресу, клієнт приїде в Ковель та забере. Хоча він має і свою картку. З тобою якось розрахуюся.

З.И. Вчора відповісти не міг, форум чи то висів, чи то шось інше...але зайти не міг.

fa1978 12.11.2012 19:21

Добре, зроблю. Карта буде в Ковелі десь у суботу, я особисто буду в Ковелі в неділю-понеділок, на коли краще? Карту прошию свою, клієнту просто поміняю на прошиту. А звідки клієнт?

Anthrax 12.11.2012 19:56

Вложений: 2
Цитата:

Сообщение от fa1978 (Сообщение 139825)
Добре, зроблю. Карта буде в Ковелі десь у суботу, я особисто буду в Ковелі в неділю-понеділок, на коли краще? Карту прошию свою, клієнту просто поміняю на прошиту. А звідки клієнт?

Додаю ще прошиви - ще одну для Голди і одну під Фанку....Клієнт буде в Ковелі у вівторок, я ще уточню...з Білорусії він.

GUK 12.11.2012 23:30

Цитата:

Сообщение от Anthrax (Сообщение 139831)
Клієнт буде в Ковелі у вівторок, я ще уточню...з Білорусії він.

А ему у себя (у нас, то есть) не проще было бы найти? Пусть подъезжает :beer:

sattel7 13.11.2012 08:23

Anthrax,а можливо клiенту "Экстру" запропонувати? I йому буде простiше "без програмування".A як ця людина буде ключi(бiсс) вводити,Ви розповiли-показали?

Anthrax 13.11.2012 09:44

Цитата:

Сообщение от sattel7 (Сообщение 139898)
Anthrax,а можливо клiенту "Экстру" запропонувати? I йому буде простiше "без програмування".A як ця людина буде ключi(бiсс) вводити,Ви розповiли-показали?

Ти не обідься, клієнт знає про всю цю кухню більше нас з тобою разом узятих, ще й третього на додачу, я серйозно. Він попросив - я пробую зробити без лишніх питань. Ми з ним давно знаємося, прекрасна людина і спеціаліст :super:

Anthrax 13.11.2012 09:51

Цитата:

Сообщение от GUK (Сообщение 139873)
А ему у себя (у нас, то есть) не проще было бы найти? Пусть подъезжает :beer:

Спасибо! Я передам ваше предложение. :thank:

sattel7 13.11.2012 10:07

Anthrax, вибачте мене знову, а якщо ця людина такий профi, то чому у ньoго э проблемма з прошивкою картки? Программатор для карток набагото дешевше коштуе чим программатор для флешок.

Anthrax 13.11.2012 10:45

Цитата:

Сообщение от sattel7 (Сообщение 139910)
Anthrax, вибачте мене знову, а якщо ця людина такий профi, то чому у ньoго э проблемма з прошивкою картки? Программатор для карток набагото дешевше коштуе чим программатор для флешок.

Та без проблем, які вибачення... Мене попросили - я пробую зробити, мені все рівно, з якої причини він не може чи не хоче сам прошити картку. А профі - не профі...я он теж свої програматори попродав, ні до чого вони мені були. Можливо, і він зробив так само, бо він мого віку.

Друже, давай без лишніх запитань, людина просить допомогти - я пробую це зробити. Можеш допомогти - допоможи, не можеш - ну то хоч не заважай. Без образ.

fa1978 13.11.2012 21:46

А звідки з Білорусії? Він хоч не їхатиме саме за карткою?:) У вівторок карта буде в Ковелі, адресу скину в личку.

Anthrax 13.11.2012 22:21

Цитата:

Сообщение от fa1978 (Сообщение 139983)
А звідки з Білорусії? Він хоч не їхатиме саме за карткою?:) У вівторок карта буде в Ковелі, адресу скину в личку.

Та нє, він їде у відрядження, а картка то додатково вже, по дорозі. Звідки він точно - я не знаю, можна спитати, лиш не бачу смислу такого питання...Тобі щось, може, потрібно? То кажи, я передам.

Вдячний за допомогу :thank:

fa1978 13.11.2012 22:38

Я у вівторок буду в Любомлі - це ще ближче до Білорусії, по дорозі до Бресту.

Anthrax 14.11.2012 09:56

Дуже всім, хто помагав вирішити питання, я вдячний, мій клієнт також. Відписав так, що питання ще не зовсім вирішене, але вже не цікавить. То я вибачаюся, що, можливо, морочив тут народу голову, і щиро дякую за підтримку :super::thank::beer::ukr: Чесно кажучи, не чекав, що стільки народу відгукнеться, дуже-предуже дякую, і вибачайте за можливі незручності :thank: :thank: :thank:

Тему закриваю...

Ще раз всім вдячний! :super::thank::ukr::beer::beer::beer:


Текущее время: 19:17. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot
volsat.com.ua